O mnie

Z pasji do zdrowia

Z tej strony Kamila. Energiczna, otwarta i uśmiechnięta osoba.

Z pasji do zdrowia, natury oraz dążenia do lepszego samopoczucia zajmuję się tłoczeniem olei na zimno. Robię to w domowych warunkach dla bliskich oraz tych, którzy chcą wprowadzić do swojej diety zdrowe oraz wartościowe produkty. Każda z zamówionych butelek przechodzi przez moje ręce, każdą odpowiednio przygotowuję oraz do każdej mam sentyment.

Nasze zdrowie zaczyna się na talerzu. Ten podstawowy element codziennej rutyny jest często zapominany i lekceważony. Jemy szybko, byle jak i zapominamy o tym, co dobre. Szukamy szybkich i tanich rozwiązań, a na sklepowych półkach coraz częściej pojawiają się produkty, które mimo atrakcyjnego opakowania, niekoniecznie są dobre dla naszego zdrowia.

Dlatego chcąc zadbać o siebie, warto spojrzeć na to, co codziennie lądują na naszym talerzu. Już drobne, a sukcesywne zmiany mogą poprawić zdrowie oraz nasze samopoczucie. Moją propozycją dla Ciebie są oleje tłoczone na zimno. Poznaj ich dobroczynne działanie i sprawdź, dlaczego warto po nie sięgać.

Wielkie rzeczy zaczynają się od małych kroków. Świata nie zmienię, ale mogę mieć wpływ na to, co wprowadzisz do swojej codziennej diety. Najbardziej mnie cieszy fakt, że osoby, które zamówiły bezpośrednio u mnie oleje tłoczone na zimno są moimi stałymi klientami.

Serdecznie zapraszam! Przekonaj się sam, że zamówione oleje są smaczne oraz bardzo dobre jakościowo.